Problemy ze spaniem u 3,5-rocznego dziecka

Witam ma 3,5 roczna corke od zawsze ma problemy ze spaniem a wlasciwie od 7 miesiaca zycia i tak prawie do 3 lat wstawala noc w noc miedzy 1 a 3 przyczyna '' ona chce mame '' wiec szlam i konczylo sie tak ze zasypialam z nia albo wracalam do siebie.Przez jakis czas byl ok i od jakiegos czasu zaczelo sie znowu nocne wstawanie tyle ze teraz wstaje ze swojego lozka i przychodzi w nocy ja juz nie mam na nia pomyslow co zrobic zeby przesypiala cale coce prosze o jakas podpowiedz. z gory dziekuje:)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ewentualna wizyte u psychologa celem oceny źrodła takich problemów. Pozdrawiam