Problemy ze wzwodem i skrzywieniem prącia u 48-latka

Witam . Mam 48l. Także mam problemy ze zwodem i skrzywieniem prącia : nie mogę normalnie spolzyc, normalnego orgazmu i bolesciami podczas wtrysku . Miałem pod czas zwodu 16 cm i obwód 12,8 cm ; też jest mniejszy i nie mogę utrzymać zwodu . Ostatnio miałem zabieg nacięcia wędzidełka , ale to nie poprawiło wyprostowania ... Lewa strona prącia szybciej mi rośnie . Podczas sikania - sikam na nogę , lub za muszle co muszę odgiąć a to blokuje mi oddanie moczu i boli jak sikam czy podczas wydalenia spermy . Objawy w trakcie zwisu są takie że jestem podniecony i wycieka mi sperma przezroczysta . Chodzę do lekarzy i żaden nie potrafi zdiagnozować wymacać prącia dlaczego ciągnie mnie do prawej strony w zwisie i zwodzie , dlaczego penis się chowa- kurczy podczas siedzenia , jak w zawodzie podczas siedzenia i jak zaciskam mięśnie prostaty , czyli pracuje pośladkami . Chcę dodać , dlaczego lekarze odpisują na pytania pacjentów " , uważam że jest pacjenci zdrowy : czytałem problem 24 latka i uważam że to jest zbywanie problemów pacjenta . To tak jak odpowiedział dr. Urologia LEK. ARTUR JELIŃSKI. Doktorze czy jest pan wstanie opisać mój problem ?

Portal nie jest miejscem konsultacji pacjentów i rozwiązywania ich problemów, do tego niezbędne jest bezpośrednie badanie pacjenta oraz możliwość dopytania o wszystkie szczegóły podczas zbierania wywiadu.