Problemy ze wzwodem z nową partnerką

Witam, w przeszłości posiadałem problem ze wzwodem przez co odłożyłem swój pierwszy stosunek o parę lat rozstając się z partnerkami z którymi byłem przed poznaniem żony, Kiedy pozanełm żonę jak ręką odjął wszystkie problemy znikneły, moja praca wymagała wielu poświęcen wyjazdów, bardzo duża dawka adrenaliny, po powrocie z wyjazdów zaczołem mieć problem ze wzwodem, rozstaliśmy się z żoną, Problem się wciąż utrzymuje, poznałem ostatnio Partnerkę, i musiałem podczas zbliżenia zrezygnować corobićM30

Dzień dobry!

Duża grupa mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji i nie musi być to powód do zrywania związków i rozstań. Warto przełamań ten schemat.

Zaburzenia erekcji skutecznie leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie (w zależności od diagnozy, przyczyn i mechanizmów trudności).

Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!