Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z erekcją po nadmiernej masturbacji

Mam 18 lat od 14 roku życia zaczołem się masturbować nadmiernie czasami nawet co dzień po pare razy .Od miesiąca mam problem z erekcją co prawda nocna i ranna erekcja jest ale samo czynnie jej nie ma tylko wtedy gdy wspomogę się rękom. Gdy dochodziło do zbliżenia z partnerką miałem wzwód ale zaraz go nie było po prostu nie byłem podniecony.Od tygodnia się nie masturbuje i nie ma żadnej poprawy nie mam erekcji,wzwodu nie jestem podniecony co mogę zrobić bez wizyty u lekarza ? nie palę i nie piję
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Trójwymiarowe USG

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Zamieszczone przez Pana informacje wskazują, że najpewniej był Pan uzależniony od masturbacji. Powrót do sprawności seksualnej w takim przypadku może zatem zająć trochę czasu. Póki co sugeruję, by wykazał się Pan cierpliwością. Proszę się nie spieszyć i nie denerwować porażkami. Pomocna może się także okazać szczera rozmowa z partnerką. Jeśli jednak problemy będą się utrzymywać, sugeruję konsultację ze specjalistą!

0

Albo się odstresowc lub zmienić partnerkę,

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy