Wpływ alkoholu, używek i przepracowania na problemy z erekcją

Witam serdecznie. Mam problem z erekcja, przez miesięc uprawiałem sex regularnie ze swoja partnerką i nie miałem żadnych problemów potem zaczeły sie problemy rzadko kiedy mam erekcje a jak już ją mam to trwa ona 1-2 min i koniec. nie paliłem 2 mniesiące po czym znowu zaczołem palic , na pare dni przed problemem zaczołem co 2 dni pic piwo, mam uraz kolana i na pare dni przed problemem zaczołem całymi dniami pracowac czy któryś z powyższych czynników może miec na to wpływ?

Dzień dobry!

Tak, wszystkie wymieniane przez Pana czynniki mają wpływ na sprawność erekcyjną. Przede wszystkim długoterminowo (np. długotrwałe palenie, długotrwałe picie, długotrwałe przemęczenie), ale także wpływ bezpośredni.

Pozdrawiam!