Stosowanie Sensivella na zaburzenia erekcji

Witam. Mam pytanie dotyczące suplementu diety Sensivella. Otóż jest to środek dla kobiet zawierający L-argininę i L-cytrulinę plus witaminy. Czy mężczyźni mogą stosować ten suplement? Podane aminokwasy i witaminy nie wydają się być przeznaczone wyłącznie dla kobiet, a więc pytanie brzmi czy mężczyźni mogą stosować Sensivellę w celu wzmocnienia erekcji? Dziękuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Preparat zwiększa poziom tlenku azotu, który rozszerza naczynia całego organizmu, także penisa.
Preparaty zalecane przez lekarzy w problemach erekcyjnych także zwykle mają podobny mechanizm, ale działają bardziej selektywnie, a więc są znacznie efektywniejsze.
Jeśli ma Pan wątpliwości co do swojej sprawności erekcyjnej, to lepiej skorzystać z konsultacji specjalisty. W Katowicach jest Poradnia Julia oraz Gabinet dr A.Sipińskiego.
Dobrze, że czyta Pan jakie składniki ma dany preparat, a nie opiera się na marketingu tylko.
Jak widzę w Sieci "info" o jakimś specyfiku, nader pozytywne opisy, a nie ma podanego składu, to moim zdaniem dyskwalifikuje to taki preparat.
Warto jednak zaznaczyć, że preparaty kupowane poza apteką niekoniecznie mają taki skład, jak podany...
W preparatach "markowych", z apteki - zalecanych dla pań, typu Sensivelle, układane są proporcje witamin i mikroelementów bardziej stosowne dla kobiet.
Proszę pamiętać o comiesięcznych utratach krwi...

Na zdrowie seksualne zdecydowanie negatywnie wpływa palenie papierosów, mała aktywność fizyczna i nadwaga. Z alkoholi zwłaszcza niekorzystne jest piwo, gdyż dodatkowo zawiera hamującą seks lupulinę (z chmielu).
Istotne jest także unikanie chaosu w życiu intymnym - stała partnerka, prawidłowe z nią relacje...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy