Problemy żołądkowe przy stosowaniu Microgynonu

Witam, 3 lutego mialam problemy zołądkowe i byl to 3 tydzien stosowania microgynon 21 postanowilam zrobic wedlug ulotki i odstawic tabletki podejrzewalam ze sie nie wchlonela. 9 lutego uprawialam peeting a na drugi dzien rozpoczelam nowe opakowanie Ale balam sie ze jestem w ciazy i odstawilam tabletki po 13 tabletce krwawienie wystapilo wiem ze w tym cyklu nie bylam zabezpieczona wiec nie wspolzylam, skonczylam nowe opakowanie i krwawienie wystapilo ale skape czy moge byc w ciazy?

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych w sposób niezgodny z zaleceniami producenta niesie ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy przed rozpoczęciem kolejnego opakowania leku.