Promienisty ból nogi i wynik RTG

Witam od stycznia miałam problem z schylania i kucaniem a od niedawna mam promienisty ból od tylniej strony nogi zostałam skierowana na rtg kręgosłupa lędźwiowego AP+Boki o to opis rtg : lewostronne skrzywienie z rotacją trzonów, pogłębienie fizjologicznej lordozy z bardziej poziomym ustawieniem kości krzyżowej, niespojenie łuku S1, niewielkie wpuklanie płytek granicznych w obręb kolejnych trzonów , wysokość krążków m. kręgowych zachowana. Proszę o pomoc z rozszyfrowaniu.

Witam! Opisane zmiany najpewniej są wynikiem wrodzonych wad budowy kręgosłupa. Mogą powodować nasilone dolegliwości bólowe, w związku z czym sugeruję wizytę u specjalisty rehabilitacji który wdroży odpowiednie postępowanie.