Interpretacje wyniku badania kręgosłupa lędźwiowego

Witam. Bardzo proszę o interpretację . Kręgosłup lędzwiowy: lewostronne skrzywienie z rotacją trzonow, poglebienie fizjologicznej lordozy z poziomym ustawieniem kości krzyżowej. Guzki Schmorla w płytkach granicznych trzonów L1,2. Niewielkie wpulkanie płytek granicznych w onrębie trzonów L3,4. Kręgosłup szyjny: spłycona lordoza szyjna, niepełny mostek kostny na luku tylnym C1.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisano kilka zmian, mogących powodować dolegliwości bólowe, do rozważenia wizyta u neurologa lub ortopedy oraz w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam