Promieniująca bolesność ręki a możliwe przyczyny
Witam. Moj problem dotyczy nadgarstka. Ból promieniuje przez całą reke az do ramienia czuje tez drętwienie i mrowienie w dłoni,czasami tylko mrowienie czuc w kciuku i palcu wskazującym.Byłam u neurologa i powiedzial ze z nerwami w tej okolicy wszystko jest wporzadku.Czeka mnie jeszcze rezonas nadgarstka. Prosze mi powiedziec co to moze byc? Czy rezonans cos wykaze? 2 lata temu miałam robiona artroskopie ramienia ale po tym nic sie nie zmienilo wrecz sie pogorszyło.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
W celu dokładnej diagnozy należy wykonać badania obrazowe. Dlatego proszę poczekać na rezonans. Można również wykonać RTG kręgosłupa szyjnego w celu wykluczenia choroby zwyrodniej kręgosłupa.
Pozdrawiam