Promieniujący ból bioder i kości kulszowej oraz drętwienie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

Witam, od dłuższego czasu miewam bóle bioder i kości kulszowej. Ból często promieniuje aż do stopy. Towarzyszy mu odczucie odrętwienia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Ból budzi mnie w nocy, a w złe dni bardzo ciężko mi się chodzi, mam wtedy wrażenie, że moje nogi dźwigają ogromny ciężar. Biodra i kolana często mi "strzelają" w stawach. Nieraz gdy wstaję z krzesła dosłownie "podcina" mi jedną nogę, tak jakby staw się załamywał. Bardzo proszę o odpowiedź co mam zrobić? Mam 26 lat.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do ortopedy celem konsultacji. Niezbędne jest badanie kliniczne, a być może także badania dodatkowe w celu zdiagnozowania problemu.