Promieniujący ból do pachy a zapalenie zatok i kaszel

Przez ok 3 tyg mialam kaszel lekarz nic nie slyszal w oskrzelach wiec obylo sie bez antybiotyku niestety po paru dniach moje samopoczucie sie pogorszylo zapalenie zatok i dalej silny kaszel i niestety antybiotyk ktory biore juz 3 dzien od 2 dni mam bole pod lewa piersia boli przy oddychaniu a przy kaszlu jeszcze gorzej i co najgorsze jest coraz gorzej bol promieniuje pod pache !! Jaka moze byc tego przyczyna ? Ktos moze mi pomoc ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są wynikiem infekcji oraz kaszlu, który może powodować nadwyrężenie mięśni klatki piersiowej. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.