Prośba o analizę wyniku badania histopatologicznego węzłów chłonnych

miałem biopsjie węzłów chłonnych pachwinowych wynik wyszed: węzły chłonne z cechami odczynowego rozrostu.CD5 CD20 we właściwych strefach, CD30-.lpx: 3 prosił bym o interpretacje mojego wyniku i czy to jest coś grożnego ????????????
Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

opis wskazuje, że przyczyną rozrostu jest infekcja. Proszę skontaktować się z lekarzem kierującym Pana na badanie aby mógł skonfrontować opis badania z stanem klinicznym.

Pozdrawiam.