Prośba o interpretację opisu badania RM lewej stopy
witam, proszę o interpretację opisu badania rezonansu magnetycznego lewej stopy : Obecność nerwiaka Mortona w obrębie przedstopia lewego nie stwierdza się. Ślad płynu w kaletce pomiędzy głowami III i IV kości śródstopia oraz pomiędzy głową I kości śródstopia i trzeszczakami. Niewielkie torbielki zwyrodnieniowe w głowie I kości śródstopia. Innych zmian nie uwidoczniono

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisał Pan z jakiego powodu wykonano badanie. Jest to natomiast kluczowe. W wyniku nieprawidłowość stanowią tylko zmiany zwyrodnieniowe. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.