Prośba o interpretację USG ciąży w 7,5 tc.
Witam, bardzo prosze o pomoc , wczoraj miałam robione USG ciąży jestem w 7,5 tc, w interpretacji USG lekarz napisał; w jamie macicy pęcherzyk ciążowy nieco spłaszczony, pole płodowe o zatartym obrysie z widoczną reguralną pracą serca ok 151/min, z widocznym niewielkim obrzękiem. kosmówka niehomogenna, w jajniku prawym ciałko zółte z przestrzenią echoujemną i cechami niepełnej luteinizacji. niestety nic z tego nie rozumiem jestem bardzo zaniepokojona ;( dziękuję za pomoc

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik jest prawidłowy. Wymagana jest obserwacja jak obrzęk będzie się rozwijał. Nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam.