Prośba o interpretację USG ciąży w 7,5 tc.

Witam, bardzo prosze o pomoc , wczoraj miałam robione USG ciąży jestem w 7,5 tc, w interpretacji USG lekarz napisał; w jamie macicy pęcherzyk ciążowy nieco spłaszczony, pole płodowe o zatartym obrysie z widoczną reguralną pracą serca ok 151/min, z widocznym niewielkim obrzękiem. kosmówka niehomogenna, w jajniku prawym ciałko zółte z przestrzenią echoujemną i cechami niepełnej luteinizacji. niestety nic z tego nie rozumiem jestem bardzo zaniepokojona ;( dziękuję za pomoc

Piotr Pilarski

Wynik jest prawidłowy. Wymagana jest obserwacja jak obrzęk będzie się rozwijał. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.