Prośba o interpretację USG piersi
witam mam pytanie o wynik usg piersi [oba sutki symetryczne o utkaniu gróczołowo tyuszczowym.w sl pojedyńcza torbiel o śr.4mm poza tymbez zmian ogniskowym.doły pachowe bez cech adenopatii.Renata

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin
30 poziom zaufania
Witam,
pojedyncza torbiel jest często spotykana i nie powinna budzić niepokoju, jeżeli lekarz wykonujący badanie o tym nie wspomniał. Będzie ona podlegać obserwacji przy kolejnych badaniach USG.
Pozdrawiam