Prośba o interpretację USG piersi u 35-latki

Witam, mam 35 lat parę dni temu byłam na USG piersi.Otrzymałam wynik o następującej treści : "Piersi o budowie gruczołowo-tłuszczowej, w prawej okołobrodawkowej na godz 1 widoczne jest ognisko lito-torbielowate ze zwapieniami (8x6mm)BIRADS 4.Poza tym w obu piersiach obecne są nieliczne torbiele do 8 mm.Przewody mlekowe w obu piersiach nieposzerzone." Lekarz zalecił mi abym wykonała biopsję BG lub BMS. Proszę mi zinterpretować w sposób prosty ten wynik i wytłumaczyć czy to może być rak?

witam,
opisywane ognisko lito-torbielowate ze zwapnieniami musi być zweryfikowane histopatologicznie, ponieważ może byc ogniskiem nowotworowym.
Zapis BIRADS 4 oznacza zmianę podejrzaną, której ryzyko złośliwości wynosi od 2% do 95%, konieczna jest właśnie weryfikacja zmiany,