Prośba o interpretację USG serca

prosze o interpret usg serca;jamy serca niepowiekszone.m.s. nieprzerosniety.kurczliwosc hipokinezy odcinkowej nie obserwowano.EF~~59.Niestabilność hiperkinetyczna ZAST.mitr śladowa fala zwrotna .Zast trójdz.b.z.T płucna b.z.T płucna b.z. Aorta trópłatkowa ściana zaacentowana bez cech stenozy i niedomykalności .Slad płynu w osierdziu.Leczę się na nadciśnienie inerwicę.Czy nerwica może powodować zawroty głoowy.Mam również zwyrodnienia kregosłupa w odc.szyjnym oraz lędzwiowym oraz skolioze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do kardiologa, po badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie 24-godzinnego badania metodą Holtera.

Dzień dobry,
zawroty głowy mogą być (ale nie muszą) być objawem nerwicy. Dlatego w pierwszej kolejności warto skonsultować się z lekarzem internistą/kardiologiem/neurologiem. To że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.