Prośba o interpretację wyników badań przeprowadzonych w czasie ciąży

Witam jestem w 18tyg ciązy. Robiłam oststnio badania na IgG WYSZEDŁ WYNIK DODATNI 51 uA/ML a drugie IgG2 DODATNI 189 ui/ml. Czy wszystko jest w porządku? Drugie pytanie robiłam morfologię krwi i wyszło mi. wbc 11 norma jest od 4 do 10. Neut % 78,2 norma od 40 do 70.lymph% 15, norma od 20 do 45. hgb 11 norma od 12 do 16. hct 32,7 norma od 37 do 47 MCV 79 norma 80 do 95.

Szanowna Pani,
IgG to immunoglobuliny typu G określane w wielu typach infekcji, podaje Pani wyniki IgG, IgM ale nie podaje Pani jakiej jednostki chorobowej dotyczą badania-brak możliwości odpowiedzi.