Prośba o interpretację wyników morfologii z rozmazem u 29-latka

Proszę o interpretację moich wyników morfologii wraz z rozmazem. Mężczyzna lat 29. Podaję tylko te przekroczone. Reszta jest w normie.. LYMPH% 49,9 % [20,0-40,0] H NEUT% 38,2 % [45,0-70,0] L Granulocyty podzielone 29 % [50-70] L Limfocyty 68 % [25-40] H Monocyty 1 % [2-8] L Dziękuję serdecznie za każdą odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wiarygodnie zinterpretować podany wynik bez znajomości pełnego rozmazu i całkowitej ilości białych krwinek. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.