Prośba o interpretację wyników zleconych przez endokrynologa

witam serdecznie Bardzo proszę o interpretacją wyników zleconych przez endykrynologa: aldosteron 90,56 pg/ml, acth 11,2 pg/ml ,kortyzol 13,18 ug/dl insulina 3,1 mUA/l, glukoza 5,36 mmol/l, dodam tylko że jestem osłabiona, puchną mi powieki dolne , bolą mnie plecy, mięśnie , rano wstaję zmęczona, nerwowa po zjedzeniu posiłku jestem spokojniejsza, dużo jem, a tracę na wadze, sikam często i dużo, (przy wypijanych płynach dziennych 1 lira zdarza się i tak że wydalam 1,9 litra) pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
wyniki powinien zinterpretować lekarz endokrynolog który je zlecił, bez dokładnego wywiadu trudno wyrokować cokolwiek.