Prośba o interpretację wyniku rezonansu przy silnych zawrotach głowy i wymiotach
Witam! Od kilku miesięcy mam silne zawroty głowy, zdarzają się również towarzyszące zawrotom bóle głowy i wymioty. Od neurologa dostałam cinnarizinum i skierowanie na rezonans. I mam wielką prośbę o interpretację wyniku: w wieńcu promienistym po stronie prawej pojedyncza nieprawidłowa zmiana wysoko sygnałowa o charakterze demielinizacyjnym lub naczyniopochodnym niedokrwiennym. Proszę chociaż o ogólną interpretacje tego wyniku. Pozdrawiam

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana może być powodem występujących objawów. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.