Silne zawroty głowy a zmiany demielinizacyjne oraz liczne białe plamki w rezonansie głowy

dzień dobry.W rezonansie głowy wyszło ze mam zmiany demielinizacyjne oraz liczne białe plamki co ten wynik oznacza mam 40 lat i często towarzyszą mi silne zawroty głowy .Proszę o odpowiedz

Zmian demilinizacyjna oznacza rodzaj zmiany/ uszkozenia tkanki mózgowej. Zmiany demilinizacyjne mogą byc wyrazem SM, choroby naczyniowej mózgu i innych. Interpretacja zależy od lokalizacji, układu, wzmocnienia po kontraście itd. oraz zgłaszanych objawów, badania pacjenta. , innych chorób i wielu innych danych.
Białe plamki? niemożliwe by radiolog tak opisał badanie.
W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka zawrotów, charakter, pora występowania, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd..
Proszę z wynikiem MRI udac sie do neurologa, który badanie zlecił. Droga na skróty do niczego Pani nie doprowadzi.