Prośba o interpretację wyniku TK kręgosłupa
Prosze o interpretacje wyniku TK. Kregoslupa L/S wykazuje na poziomie l5/l1 i l3/l4 plaska wypukline.wymiar strzalkowy kanalu kregowegi na tym poziomie wynosi 1,16 cm i 1,3 cm Na poziomie L4/l5 plaska protruzja o wymiarzr 5 mm modelujaca przednia powierzchnie worka oponowego.wymiar strzalkowy na tym poziomie wynosi 1,1cm Chcialam nadmienic iz na poziomie l4/l5 mialam fenestracje usuniecie wypukliny odbarczenie korzenia l5 lewego.bol jest nadal nie da sie tego wytrzymac ciagle na przeciwbolowych

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie mam możliwości obejrzenia i analizy badania TK aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem, który wykonywał operację. Odnośnie leczenia bólu polecam zgłosić się do poradni leczenia bólu przewlekłego, gdzie może Pani liczyć na fachową pomoc w leczeniu bólu.