Prośba o interpretację wyniku USG tarczycy u 33-latki

Prosze o interpretacje wyniku usg ibacc tarczycy Echostruktura miazszu obu platow drobnoziarnista jednorodna echogenicznosc prawidlowa W dolno przysrodkowej czesci prawego plata obecne hipechogeicznie dobrze odgraniczone ognisko 19x13x18mm czesciowo przechodzace na ciesn Wyraznie wzmozony przeplyw typu obwodowo centralnego w obrebie tego ogniska ponadto w prawym placie obecne dwa drobne hipoechogeiczne ogniska 3-4mm.Tsh T3 T4 w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Prawdopodobnie poprzez wykonanie biopsji. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.