Prośba o ocenę wyniku MRI przysadki mózgowej

Proszę o ocenę wyniku MRI przysadki mózgowej.Kilka tygodni temu dostałam bardzo silnych,ciągłych zawrotów głowy,zimnych potów i wymiotów,trafiłam na SOR.Zrobiono mi TK,która wykazała guz przysadki.Wykonałam wszystkie badania hormonalne,wyniki w normie.Badanie MR-Przysadka mózgowa asemetryczna powiększona guzowato 19x15x17mm hypointensywna w obrazach T1-żal,o pośrednim niejednorodnym sygnale w obrazach T2-żal,dość intensywnie,niejednorodnie wzmacniająca się po podaniu kontrastu.Czy to groźny guz?

Witam serdecznie,

Na to pytanie może Pani odpowiedzieć lekarz prowadzący (neurologa neurochirurg) po szczegółowych badaniach.
Dlatego sugeruję udać się do lekarza prowadzącego w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.