Prośba o wstępną interpretację wyników badań tarczycy

Witam!Prosze o wstepna interpretacje moich wynikow badan tarczycy TSH 2.48 FT3 3.86 FT4 1.02 AntyTPO 67.4 AntyTG 213.9 Ostatnio mam zle samopoczucie,jestem ciagle zmeczona,przytylam ,mam zawroty glowy i szumy w uszach oraz powiekszone migdaly i wezly chlonne,ciagle mi goraco na przemian z dreszczami! Jestem juz zarejestrowana u endokrynologa ale na razie jest dlugi okres oczekiwania na wizyte! Pozdrawiam! Prosze o odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można określić dokładnie wyników. Powyższe wyniki mogą wskazywać na autoimmunologiczną chorobę tarczycy.