Prośba o wyjaśnienie wyników RTG klatki piersiowej
Proszę o integracje wyniku Rtg W polu dolnym lewym i gòrnym prawym pojedyńcze cienie okrągłe , średnicy do 5mm - drobne guzki? Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych . Sylwetka serca, stan krążenią płucnego w normie. Strasznie się martwię, jestem 7 dni po usunięciu macicy i jajnika.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Zmiany w płucach wymagają dalszej diagnostyki. Z badania RTG nie mozna jednoznacznie określić ich charakteru.