Proszę o interpretację wyników badań dziecka lat 6

Leukocyty 8,8 G/L, limfocyty 2,9 G/L, limfocyty 32,7%, granulocyty 5,4 G/L, granulocyty 61,4%, erytrocyty 5,36 T/L, hemoglobina 9,1 mmol/L, hematokryt 0,434 L/L, płytki krwi 347 G/L, MPV - śr.obj. płytki krwi 8,9 fL. Rozmaz manualnie: neutrofilie (j. pałeczkowate) 1%, neutrofilie (j. segmentowate) 60%, eozynofilie 3%, limfocyty 36%. Bardzo proszę o interpretację tychże wyników, ponieważ mam już mętlik w głowie... Proszę o rychłą odp. Potrzebuję jej, bo szukanie po internecie wprowadza tylko zamęt... więc liczę na Państwa fachowość w tym temacie. Dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki morfologii krwi oraz rozmazu ręcznego są prawidłowe - mieszczą się one w zakresach norm dla sześciolatków. Nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam.