Proszę o interpretację wyników PLT, PCT, HGB

Jestem w 37. tygodniu ciąży, właśnie odebrałam wyniki i bardzo mnie zaniepokoił zwłaszcza jeden: PLT: 66 PCT: 0,47 HGB: 11,1
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, dotyczy ono interpretacji badań i z tego powodu nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym ciążę, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl