Proszę o wyjaśnienie, czy wyniki mieszczą sie w normie?

Kobieta, 23 lata, studentka. WBC 4,3, RBC 3,99, HGB 11,9, HCT 37,2, MCV 93, MCH 29,7, MCHC 31,9, RDW 13,0, PLT 151, MPV 9,1, PCT 138, PDW 14,5, LYM% 33,2, MON% 6,1, GRA% 60,7, LYM# 1,4, MON# 0,2, GRA# 2,7.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W wyniku morfologii nieco poniżej normy jest stężenie hemoglobiny. Dość niska jest także liczba płytek krwi, czerwonych krwinek oraz krwinek białych. Odchylenia od wartości prawidłowych są niewielkie. Mogą wynikać one ze stanu niewielkiego przewodnienia. Dla pewności za jakiś czas można powtórzyć badanie.

Pozdrawiam.