Pryszcze i wągry u 22-latki

Witam mam taki problem .na ciele od lat wyskakują mi pryszcze i wągry .i mam blizny jaki zabieg najlepszy jest żeby pomuc skórze .a po drugie mam przebarwienia na skórze robi mi się czara i czerwona.

Żeby pomÓc skórze trzeba się leczyć, żaden zabieg nie jest wskazany w okresie czynnym trądzika. Po wyleczeniu można zastosować zabiegi w celu pozbycia się przebarwień i innych ewentualnych śladów.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Dzień dobry,

Może warto pomyśleć nad zabiegami z zakresu medycyny estetycznej? Specjalista podczas konsultacji, po dokładnym obejrzeniu skóry dobierze najlepsze rozwiązanie. Jeśli zmiany są aktywne i zależy Pani na ich ,,wyciszeniu" polecam laserowy peeling węglowy- przynosi zadowalające efekty już po pierwszym zabiegu, ogranicza wydzielanie sebum, zmniejsza widoczność rozszerzonych porów. Na blizny potrądzikowe oraz przebarwienia polecam zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego eCo2. Podstawą do jakiegokolwiek zabiegu jest bezpośrednia konsultacja u specjalisty oraz wykluczenie przeciwwskazań.

Pozdrawiam serdecznie.