Przebarwienia pozapalne na łydkach po depilacji nóg

Witam, od 6 klasy podstawówki goliłam nogi maszynką później zaczęłam depilować włosy depilatorem. Po kilkuletnim czasie pojawił się pewien problem, zaczęły mi wrastać włosy, zaczęłam je wyrywać pęsetą i wydłubywać igłą. Teraz mam dużo przebarwień pozapalnych na łydkach. Czy da się coś z tym jeszcze zrobić? Czy takie przebarwienia można zlikwidować na stałe?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Tego typu przebarwienia można usuwać za pomocą specjalnych zabiegów laserem dostępnych w gabinetach dermatologicznych.

Witam Panią takie przebarwienia dobrze leczą się przy łączonej metodzie IPL i peeling medyczny, jest to metoda dająca długotrwały efekt.Niekiedy jeśli po usunięciu plam intensywnie się opali mogą niestety powrócić ,dlatego należy stosować filtry słoneczne.
Łączę wyrazy szacunku dr n med Magdalena Adamiak Kardas

Tak takie przebarwienia można zlikwidować za pomocą peelingów medycznych w połączeniu z zabiegiem mikrodermabrazji. Po konsultacji należy wykonaćserię zabiegów.