Przebarwienie czerwonej barwy na żołędzi

Mam na żołędzi od jakichś dwóch tygodni przebarwienie barwy czerwonej. Średniej wielkości nie okrągłe. Możliwe zarażenie pochodzące z publicznej toalety. Co to może być? I jeśli miałbym iść do lekarza to urolog czy dermatolog?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dermatolog. Trudno powiedzieć co może być przyczyną stanu zapalnego. Czy jest jakiś patologiczny płyn z cewki moczowej?Przykry zpach?