Usunięcie znamienia barwnikowego z żołędzi

Usunięcie znamienia barwnikowego z żołędzi Posiadam znamię wielkości 5/5 mm ulokowane z 5-6 mm od ujścia cewki moczowej. Boję się to usunąć że blizna będzie gorzej wyglądała bo jeszcze dochodzi margines usunięcia. Proszę o radę

Szanowny Panie,
jest kilka metod usuwania takich znamion.W przypadku takiej lokalizacji najlepiej bedzie jak uda sie Pan na konsultację, do lekarza dermatologa .Doktor jasno okresli ktora metoda bedzie dla Pana najlepsza.