Przebarwienie skóry po dezodorancie

Dobry wieczór. Chciałem się zapytać jak można pozbyć się plamki na skórze powstałej wyniku popsikania dezodorantem( 2 miesiące temu). Plamka na początku była czerwona, chropowata. Zacząłem stosować maść metronidazol jelfa (po 4 tygodniach od chwili zdarzenia). Skóra się łuszczy i schodzi, ale plamka cały czas jest widoczna( chociaż już mniejsza i jaśniejsza). Dziękuję.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.