Łojotokowe zapalenie skóry i pogorszenie stanu po próbie leczenia

Witam Na pierwszej wizycie u dermatologa lekarz rozpoznał łojotokowe zapalenie skóry. Zaczerwienienia, plamy na twarzy okolice nosa, brody i czoła. Otrzymałam maść, tabletki flocafast, po tygodniu stosowania zaostrzenie objawów ( nigdy tak źle to nie wyglądało) zastosowałam szampon nizoral, odstawiłam leki. Wygoiła się twarz. Dziś kolejna wizyta u dermatologa ze stwierdzeniem Pani doktor że może mam uczulenie, kolejne leki bez zbytniego wywiadu ..... co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć.