Łojotokowe zapalenie skóry na twarzy i szyi

Witam mam na imię Agnieszka i mam 36 lat od 2006 roku walczę z łojotokowym zapaleniem skóry na twarzy broda szyja a teraz i wewnętrzne strona dłoni pojawiają się małe krosteczki wodne gdzie pękają gdzie robią się duże plamy czerwone chodzę od wielu lat do dermatologa ale dostaje ciągle antybiotyk unidox solutab 1oomg lipożel Hascoderm i advantan 1mg krem ale to nic nie pomaga a jak już to tylko na chwilę i zapalenie powraca z powrotem Proszę o pomoc co mam zrobić żeby się wyleczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez obejrzenia Pani zmian ciężko jest cokolwiek więcej powiedzieć. Jeżeli nie zauważa Pani poprawy to proszę poprosić dermatologa o zmianę leków. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.