Przebicie stopy a opuchlizna

Witam miesiąc temu w pracy przebiłem nogę na gwozdziach.Trafilem na pogotowie ponacinano mi rany i wyczyszczono .po duch tygodniach na wizycie chirurg jeszcze raz wyczyscił mi rany ponieważ puchła mi noga.teraz po miesiącu dalej puchnie mi noga i dwa palce.Chirurg stwierdził że gwoździe mogły naruszyć ścięgna. Dał dalsze zwolnienie ale to nie o to chodzi noga strasznie wieczorem piecze pali boli i puchnie.Co robić. Przeswietlenia teź nikt nie zrobił.

Niestety takie brudne rany często goją się długo, może rozważyć należy wykonanie posiewu z rany. Może gwóźdź nie był zbyt czysty i w ranie wciąż trwa infekcja. Leczenie musi być dalej prowadzone w poradni chirurgicznej.