Przebieg procedury in-vitro

Dzien Dobry. Ja i moj maz staramy sie o dziecko. 22.10.2014 bede miala trzeci raz ivf. Wiem ze zaplodnienie sie uda, bo za kazdym razem tak jest, ale kiedy zbliza sie 8 tydz.niestety sie wszystko konczy. Staramy sie w Islandii, bardzo mnie zastanawia, ze lekarze nigdy nie dokonali badan hormonalnych, przepisali leki i nic wiecej. Czy to jest normalne? Podawac hormony bez wiedzy jakich moge potrzebowac? Prosze doradzic jak to powinno wygladac? Dziekuje uprzejmie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku seryjnie występujących poronień w pierwszy trymestrze ciąży warto wdrożyć diagnostykę przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.