Przebudzenia w nocy u 11-miesięcznego dziecka

witam. mam 11 miesieczną córeczke ktora budzi mi sie często w nocy i bardzo nie spokojnie śpi.oszukuje ją juz od dłuzszego czasu herbatkami ale o 4 nad ranem juz domaga sie jedzenia-budzi sie co 3h!! pokrmy je w dzien normalnie bananki obiadki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może dziecko wymaga kontynuacji nocnego karmienia. Warto także udać się do pediatry, który wykluczy chorobowe podłoże nieprawidłowości.