Przeciwciała odpornościowe do krwinek czerwonych w 36-tygodniu ciąży

mam przeciwciała odpornościowe do antygenów krwinek czerwonych obecne -jestem w 36tyg.ciąży -co grozi ???wizyta umówiona za 4dni-co mi grozi co dziecku ????proszę pisać rzeczowo -dziękuję

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Konieczne będzie okołoporodowe podanie immunoglobuliny. Nie ma powodu do obaw, prawidłwo poprowadzona ciąża i poród będa bezpieczne.