Przeciwwskazania podczas stosowania leku Orgametril

Czy przy stosowaniu leku Orgametril przez 10 dni w cyklu od 14 dnia powinnam na coś szczególnie uważać? Słyszałam, że niekorzystne jest opalanie i spożywanie alkoholu, czy to prawda? Czego powinnam się wystrzegać? Czy przy stosowaniu Orgametril występują jakieś skutki uboczne? Co może się dziać podczas zażywania tego leku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas stosowania tego preparatu należy wystrzegać się długotrwałej ekspozycji na słońce oraz unikać spożywania alkoholu. Szczegółowe dane znajdzie Pani w ulotce dla pacjenta dołączonej do leku.