Opalanie a stosowanie Effeclar duo plus

Czy przy stosowaniu Effeclar duo plus można się opalać? Mam za 3 tyg swój ślub i ten krem bardzo mi pomaga w zwalczaniu zaskórników ale za 3 tyg lecimy w ciepłe kraje na podróż poślubna i boje się ze mogę nabawić się przebarwień. czy powinnam go odstawić już teraz?

Szanowna Pani,

Proponuje odstawić 2 tygodnie przed urlopem preparat oraz unikać ekspozycji na słońce.
Zalecam stosowanie kremu z filtrem o SPV 30. Ponadto proszę chronić skórę twarzy nosząc czapeczkę z daszkiem. Ponieważ ekspozycja na słońce spowoduje przesuszenie skóry i wzrost ilości zaskórników.

Pozdrawiam