Opalanie po zakończeniu kuracji Izotekiem

Witam, Jutro kończę kurację Izotekiem. Tak sie złozyło, że za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Turcji. Czy mogę normalnie korzystać ze słońca oczywiście stosujac kremy z filtrem?W trakcie kuracji słońce mi nie przeszkadzało, nie stosowałam filtrów a jeździłam na rowerze i przebywałam na słońcu.

Polecam chronić skórę przed słońcem i nie eksponować jej za bardzo aby nie doszło do przebarwień. Polecam zakupić krem na słońce medyczny np. Obagi sun zawiera spf 50 filtry fizyczne oraz chemiczne.