Jaki dokładnie krem z filtrem można stosować po Izoteku?

A jaki dokładniej krem z filtrem Państwo polecacie po Izoteku. Taki żeby nie zatyka porów ani nie był zbyt ciężki pod makijaż. Jakiej marki...proszę o przykłady dobrych kremów.

Dzień dobry, nie ma jednego idealnego produktu, który sprawdzi się u każdego. Dla cer problematycznych, skłonnych do powstawania niedoskonałości sprawdzić może się Avene Sunsimed, Bema Cosmetici Love Bio czy też Clochee matujący krem z SPF. Najlepiej próbkę kremu przetestować na swojej skórze. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry, najlepiej wybrać krem z filtrem spf 50 uva i uvb , proszę udać się do apteki dobiorą farmaceuci odpowiedni krem , lub można zakupić krem Obagi Sun spf 50

Dzień dobry, bardzo dobry jest krem z filtrem La Roche Posay Antchelios XL lub np. Krem pielęgnacyjny z filtrami SPF 50 marki sesderma.

Pozdrawiam serdecznie