Jaki krem z filtrem będzie dobry w tym przypadku?

Witam jestem miesiąc po ukończeniu kuracji izotekiem.Jaki państwo polecają krem z filtrem żeby nie zatykał porów i był dobry pod makijaż.Pozdrawiam

Dzień dobry, nie ma jednego idealnego produktu, który sprawdzi się u każdego. Dla cer problematycznych, skłonnych do powstawania niedoskonałości sprawdzić może się Avene Sunsimed, Bema Cosmetici Love Bio czy też Clochee matujący krem z SPF. Najlepiej próbkę kremu przetestować na swojej skórze. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

Dzień dobry, bardzo dobry jest krem z filtrem La Roche Posay Antchelios XL lub np. Krem pielęgnacyjny z filtrami SPF 50 marki sesderma.

Pozdrawiam serdecznie