Czy mogę opalać się na słońcu, gdy wcześnie użyłam samoopalacza?

Witam. Chciałam się zapytać czy mogę opalać się na słońcu gdy wcześnie użyłam samoopalacza? Chodzi mi o to czy to jakoś zablokowuje dopływ promieni słonecznych. Proszę o odpowiedz :)

Opalanie po zastosowaniu samoopalacza nie jest przeciwskazaniem, jednak nie chroni on przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przed ekspozycją na słońce neży zastosować krem z filtrem SPF

Dzień dobry,

Owszem, może się Pani opalać. Proszę jednak pamiętać, że przed ekspozycją na Słońce należy aplikować krem z filtrem.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam