Przeczulica na skórze klatki piersiowej, udach, łydkach, podeszwach stóp
Przeczulica od 6 mies . Na skórze klatki piersiowej, udach, łydkach, podeszwach stóp, stawach w przegubach dłoni, stawach kolanowych i kostkach nóg. uczucie ciepła w klatce piersiowej za mostkiem morfologia małe podwyższenie poziomu płytek. Mocz ,elektrolity ,usg jamy brzusznej ,rezonans głowy , bolerioza ELISA , tarczyca TSH i FT 3 i FT4 , rtg klatki piersiowej. ekg OK .rezonans magnetyczny szyi zwyrodnienia i możliwość ucisku korzeniowego (kręgi C6, C7) rehabilitacja nie pomaga co dalej?

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Witam. Zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie nie wydają się mieć związku z przeczulicą skóry. Występuje ona natomiast w wielu chorobach dermatologicznych w związku z czym sugeruję wizytę u odpowiedniego specjalisty.