Przeczulica w obrębie klatki piersiowej, czaszki i pośladków

Dzień dobry, Od dwóch lat cierpię na zespół objawów bólowych: przeczulica w obrębie klatki piersiowej, lewej części czaszki, pośladków oraz okolic - promieniuje do ud. Ból ma charakter kłócia, lub nacisku, czasem pieczenia. Dodatkowo pojawiają się stany lękowe i depresyjne. Słaby układ odpornościowy - łatwo o przeziębienia. Obecnie lekarz neurolog przepisuje mi lek Lyrica 150mg x2 dziennie. Ostatnio zlecił także badanie IgG. Jakie jest przypuszczenie z państwa strony?

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani jakie IgG zlecił lekarz, być może podejrzewa neuroinfekcję.